מה חשוב לדעת לפני שקונים מקרן אלחוטי לבית ? [עדכון 2024]

אולי זה יכל לעניין אותך …

מוצרים שיכולים לעניין אותך ...

Sound Center – מתמחים במקרנים אלחוטיים

סאונד סנטר מייבאת משווקת ומפיצה מקרנים אלחוטיים, מקרנים רגילים, ומסכי הקרנה – לבית ולעסק במחירים תחרותיים והכי זולים במדינה.

אנו גם מבצעים פרויקטים של התקנות מקרנים וחדרי קולנוע ביתיים, מקרנים לחדרי ישיבות, ומערכות משוכללות ומתקדמות, כולל כל הציוד הנלווה וכולל התקנה.

ניתן לחייג אלינו : 077-2080290

 

[ראו כאן דירוג העדכני ביותר של מקרנים מומלצים ]


קבלו את חווית הצפייה הטובה ביותר בסרטים עם מקרן אלחוטי

מבוא

צפייה בסרטים ובשידורי הספורט האהובים עליכם עם מקרן אלחוטי מביאה עימה הנאה מסוג אחר. מקרנים אלחוטיים נועדו להתחבר למכשירים אלחוטיים אחרים באמצעות חיבור, כמובן, אלחוטי, כך שלא נדרשים חיבורים חוטיים למעט חיבור לחשמל. כך, הם מעניקים גמישות וניידות לקולנוע הביתי שלכם. בנוסף, היכולת להקרין ממכשירים חכמים עם המקרנים הניידים האלו מאפשרת גישה למגוון תכנים.

במאמר זה נדון במקרנים ניידים, מה הם, כיצד הם פועלים, מה היתרונות שלהם וכיצד הם מתחברים, ונמליץ על מקרנים של XGIMI המספקים חווית צפייה סוחפת באמת.

מה הם מקרנים אלחוטיים וכיצד הם פועלים?

מקרן אלחוטי יכול להתחבר למכשירים אחרים באופן אלחוטי כדי לאפשר לכם להציג תמונות וסרטונים על גבי מסך גדול.

עם זאת, יש הבדלים בטכנולוגיה שמאחורי המקרנים האלחוטיים של דגמים שונים. חלקם מגיעים עם רשת WiFi מובנית המאפשרת לכם להתחבר למכשירים אחרים באמצעות רשת ה-WiFi או הרשת המקומית. כך ניתן לחבר למקרן סמארטפונים וטאבלטים דרך ה-WiFi ולהקרין תוכן שמגיע מהמכשירים.

מקרנים אחרים עושים שימוש בדיסק און קי USB או במתאם ובכרטיס אלחוטי. במקרה הזה, מתאם ה-USB משמש כמשדר אותות הנשלחים מהמקרן דרך כרטיס אלחוטי מובנה. כדי להשתמש במקרנים מהסוג הזה, יש לשמור סרטונים ותכנים בדיסק און קי ולחבר אותו למקרן. מכיוון שהקרנה אלחוטית לא דורשת כבלים, התקנה כזו פשוטה ונקייה למדי.

[ראו כאן דירוג של מקרנים אלחוטיים מומלצים עם אנדרואיד מובנה ]

מה היתרונות של מקרן אלחוטי?

הפופולריות של מקרנים אלחוטיים צוברת תאוצה, כאשר מרבית מערכות הקולנוע הביתיות כוללות אותם בתור המכשיר העיקרי שלהן, בעיקר מפני שהם שימושיים ויעילים. חלק מהיתרונות שלהם כוללים:

 

חיבור קל ונקי

מקרן אלחוטי יסייע לכם להתחבר למכשירים אחרים מבלי להסתבך בכבלים, כך שההתקנה וההקרנה איתו מהירות וקלות. כמו כן, מאחר שמקרנים אלחוטיים כוללים כבל חשמל בלבד, חדר הקולנוע הביתי שלכם לא מלא בכבלים ובבלגן.

 

מעבר חלק בין מכשירים

לרוב, כאשר אתם מציגים תכנים שונים ממכשירים שונים במקרן חוטי, תצטרכו לחבר ולנתק מספר כבלים כדי להחליף בין מכשירים, מה שגורם להפרעות וכמובן דורש מאמץ מיותר. עם זאת, עם מקרן אלחוטי, המעבר מתבצע באופן מידי משום שניתן לחבר מספר מכשירים במקביל ולעבור ביניהם במידת הצורך.

 

גמישות רבה יותר

מקרנים חוטיים מגבילים את יכולת התנועה בשל האורך של הכבלים. מנגד, מקרנים אלחוטיים מעניקים גמישות רבה יותר הרי שהם דורשים כבל חשמל בלבד ויכולים להקרין כל עוד הם נמצאים בטווח הרשת האלחוטית.

כיצד לחבר מקרן אלחוטי

  • הדליקו את המקרן האלחוטי וכנסו למסך התפריט של המקרן כדי להגדיר את החיבור האלחוטי. הדבר ידרוש כמה פקודות הגדרה פשוטות.
  • הקלידו את סיסמת הרשת שלכם כשתתבקשו לעשות כן.
  • ודאו שכל המכשירים בהם אתם מתכוונים להשתמש מחוברים לאותה רשת Wi-Fi אליה המקרן מחובר.

 

מקרני XGIMI אלחוטיים לחווית צפייה נהדרת בסרטים

ההקרנה האלחוטית ושאר התכונות המדהימות של XGIMI AURA, HORIZON Pro ו-Halo+ מייצרות חווית צפייה מרגשת בסרטים. להלן כמה מהתכונות האלו:

XGIMI AURA (מקרן 4K לייזר להטלה קצרה במיוחד)

 

XGIMI Horizon Pro (מקרן 4K לבית)

 

XGIMI Halo+ (מקרן נייד 1080p FHD)

שדרגו את חווית הצפייה שלכם בסרטים עם מקרן אלחוטי

צפייה בסרטים עם מקרן אלחוטי היא מרגשת ומהנה, מכיוון שהמקרן מסייע לכם לייצר חדר קולנוע ביתי ראוי, אסתטי ונקי וכמובן – הכול בחיבורים אלחוטיים. יתרה מכך, מקרנים אלחוטיים מעניקים גמישות בחדר הקולנוע הביתי שלכם וחוסכים לכם כסף על כבלים.

XGIMI AURA, HORIZON Pro ו-Halo+ הם מקרנים אלחוטיים נהדרים עם תצוגה באיכות גבוהה, שמע מקצועי, תצוגת מסך רחבה ותכונות מדהימות נוספות שיעניקו לכם את חווית הצפייה הטובה ביותר בסרטים.

מעוניינים שנציג מסאונד סנטר יחזור אליכם ?

מלאו את הטופס הבא ונציג מסאונד סנטר ישוב אליכם בהקדם !