דירוג 5 רמקולים שקועים מומלצים 2021-2022 | רמקולים תקרתיים המומלצים ביותר

אולי זה יכל לעניין אותך …

מוצרים שיכולים לעניין אותך ...

אחד התחומים אשר צברו תאוצה רבה בשנים האחרונות הוא תחום הרמקולים השקועים, כיום ישנם סטנדרטים מאוד גבוהים לכל הנוגע בנושא העיצוב, רמקולים שקועים באופן כללי מספקים פתרון אלגנטי מעוצב וכמעט נסתר לצרכי הגברה הביתיים או העסקיים.

הזרימה של קהל לקוחות רב אל תחום הרמקולים השקועים גרמה לחברות רבות להרים את הכפפה ולהתחיל לקחת את עניין הרמקולים השקועים ברצינות.

 

[ לחצו כאן לקטלוג ומבצעי רמקולים שקועים – במחירים הטובים ביותר !  ]

 

 

רמקולים שקועים בתצורה הבסיסית שלהם הם מוצר מאוד ותיק הנמצא בשוק כבר שנים ארוכות, כשני עשורים  בארצנו הקטנה, כיום ישנן חברות המייצרות רמקולים שקועים איכותיים ומוצלחים ביותר באופן בלעדי כמו Klark&Helmer, בעוד חברות ותיקות נוספות כמו Polk Audio  או Bose מייצרות רמקולים שקועים גם כן ומנסות להדביק את הקצב.

פרמטרים שנלקחו בחשבון בסקירת הרמקולים שקועים

בסקירה זו נעבור על 5 רמקולים שקועים איכותיים אשר הוכיחו את עצמם, ישנם כאלה אשר כבר עובדים ומספקים אוזניים רבות, וישנם אחרים אשר מנבאים טובות על פי המפרט העמוס בכל טוב שלהם.

אנו נתקין כל אחד מדגמי הרמקולים המדוברים, בזוגות, בקיר ייעודי, לאחר מכן נשמיע קבצי סאונד איכותיים בתצורות שונות, מוזיקה בסגנונות שונים, סאונד המלווה לסרט קולנוע, סרטונים ועוד…

כאן נבחן את הצלילים המונפקים, עומק הצליל, איכותו, מנעד הצליל, ולבסוף, עוצמתו בזמן אמת תוך שמירה על צליל רהוט ונקי וללא distortion, או עיוותים כלשהם.

לאחר מכן ניתן ציון בין 1-10 לכל רמקול לאחר שקלול כל הקריטריונים.

 


רמקול שקוע Lumi Audio FLC6-BT  – רמקול שקוע מוגבר Bluetooth

הראשון ברשימה הוא רמקול העונה על צרכים רבים, אמנם מדובר על רמקול לא עצמתי במיוחד, אך הסאונד הנובע ממנו נקי ואיכותי, יתרה מכך, בתוך הLUMI טמונות תוספות מעניינות, מדובר על מגבר דיגיטלי המובנה כל הרמקול, רכיב כזה מאפשר לנו להשתמש ברמקול השקוע באופן אוטונומי, עצמאי, הדבר היחיד שעלינו לחבר לרמקול הוא אספקת חשמל, זאת כי נוסף על היות הLUMI רמקול מוגבר הוא גם כולל בתוכו רכיב BLUETOOTH 4.2 איכותי המאפשר חיבור אלחוטי למכשיר חכם למרחק רב ובאופן יציב מאוד.

בסך הכל מדובר כל רמקול טוב, אמנם לא מדהים או מחסיר פעימה, אך יספיק לצרכים רבים כמו החברתי חללים קטנים כמו חדר קטן או חדר המקלחת, ואפילו חללים הדורשים הגברה כללית נלווית ולא דורשנית במיוחד, כמו משרדים או מסעדות.

ה-LUMI הוא רמקול סביר ביותר אך לא הפיל אותנו מהכסא והוא מקבל ציון  8.5 מתוך 10


רמקול שקוע Bose DesignMax DM2C-LP

חברת BOSE היא חברה ידועה וותיקה המייצרת לאורך שנים רבות מוצרי הגברה טובים ואיכותיים, עם סדרת design Max, שואפת bose להכנס בעצמה רבה אל שוק הרמקולים השקועים, הרמקולים בסדרה מגיעים בצמדים, ואנו נשווה את הdm6c אל שאר הרמקולים מפני שהוא המתאים ביותר במחינת מידה עצמה ונתונים טכניים, כמו רמקולים שקועים רבים כולל הBOSE וופר במידת 6.5 אינצ וטוויטר במידת 1.25 אינצ'ים.

בחלקו החיצוני של הרמקול ישנה מן תיבת תהודה המיועדת להעמיק את הצליל, העיצוב באופן כללי די שמרני ומאופק.

הסאונד אכן איכותי ומלא, אך נשמע מעט עצור ומוגבל משום מה, הdm6c הוא רמקול שקוע מוצלח ואיכותי אך בדרגת מחיר זו ציפינו לקצת יותר.

רמקול שקוע Bose DesignMax DM2C-LP מקבל ציון מכובד של 8.7 מתוך 10


רמקול שקוע Klark&Helmer iQ6. – רמקול שקוע פאסיבי איכותי.

חברת Klark&Helmer ידועה כבר זמן לא קצר בקרב חובבי התחום, החברה מייצרת רמקולים להתקנות מכל מני סוגים ותצורות, כמוכן, מתמחה בייצור רמקולים שקועים מכל מני דרגים ואיכויות, אשר מעל כולם נמצא ה-IQ6.

מדובר על רמקול שקוע חזק במיוחד בעצמה של 160W!! הרמקול אינו מוגבר ודורש חיבור למגבר חיצוני, אך למרות זאת כולל בתוכו כמה דברים חשובים התורמים לאיכות הצליל ועומקו, ל-IQ6 ישנה מן תיבת תהודה קטנה מובנית באחורי הרמקול, תיבה זו אינה חורגת מגבולות ההתקנה של הרמקול ואינה דורשת התקנה מיוחדת, בעזרתה מצליח ב-IQ6 לייצר צלילים אדירים, לא פחות ממופלאים, הצלילים הנמוכים מורגשים במיוחד, וההפרדה הפיזית בין הטוויטר לוופר תורמת לצליל של כל אחד מהם.

הצליל המונפק מן ה-iQ6 עמוק מלא ועשיר במיוחד, הרמקול מעוצב ובנוי לתלפיות, ואינו מסיח את הדעת או מושך את העין יתר על המידה.

רמקול שקוע Klark&Helmer iQ6 מקבל ציון מכובד של 9.6 מתוך 10

 

רמקול שקוע פולק אודיו v60- רמקול שקוע פסיבי /זוג

עוד חברה ותיקה הנכנסה לא מזמן אל עולם הרמקולים השקועים היא Polk audio, בעזרת צמד הרמקולים v60 החדש.

הסט הוא צמד של רמקולים שקועים פסיביים אשר מצוייד ים בוופר במידת 6 אינצ וטוויטר במידת 0.75 אינצ.

ההספק יחסית צנוע והוא עומד על 100w לשני הרמקולים יחד.

הסאונד הנובע מן הv60 אכן איכותי ומלא ההפרדה בין האלמנטים בתוך הרמקול תורמת לתחושת הדיוק של הצלילים. עם זאת נדמה שאחרי כמה שעות של פעילות רצופה הסאונד נפגם מעט ואינו שומר על הסטנדרטים הגבוהים לכל אורך ההשמעה, אך עדיין מדובר על רמקול אמין וחזק עם איכות שמע מצויינת.

רמקול שקוע Polk audio V60 מקבל ציון מכובד של 8.2 מתוך 10


רמקול שקוע Shernan Pro – רמקול שקוע מוגבר 3 אלמנטים bluetooth

את חברת Shernan Pro הכרנו לא מזמן בזכות כמה עיצובים עוצרי נשימה של רמקולים שקועים, הפעם נדבר על ה- *  הרמקול השקוע החדש מבית Sherman pro

ה- V8  מצוייד ב3!!! אלמנטים נפרדים, וופר, מיד, וטוויטר.

 

זהו צעד מהפכני במיוחד, משום שעד היום לא נוצר רמקול שקוע בעל 3 אלמנטים המכסים מנעד מאוד רחב של צלילים, עם זאת ה-* הוא רמקול שקוע יחסית דק וקל להתקנה ועומקו לא עולה על 8 ס"מ, הסאונד הנובע מה-* מתעלה על כל רמקול שקוע אחר אשר שמענו עד עכשיו, בצלילים ברורים צלולים ונקיים מאוד, וכל זאת גם בעצמה גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרט השמעה גבוה במיוחד ללא זיופים, כחכוחים, או גמגומים. יתרה מכך, ל-* החדש ישנו מגבר פנימי המגביר את הרמקול ללא צורך לחיבור לרסיבר או כדומה..

 

נוסף על כל אלה ישנו גם רכיב bluetooth איכותי המאפשר את הפעלת הרמקול באופן עצמאי ללא חיבור למקור קווי כלשהו.

העובדה שישנם שלושה אלמנטים מופרדים תורמת רבות לדיוק ואיכות הצליל. ה-*  הוא הרמקול השקוע המרשים ביותר אותו שמעתי או בחנתי בכל משך תפקידי זה. הסאונד אדיר, סוחף ויציב, הצלילים נקיים וברורים ובצפיית סרט או סרטון איננו מחמיצים גם לא את הצליל הקטן והחסר משמעות מכולם . הרמקול השקוע *  מבית Sherman pro הוא הכי קרוב לרמקול שקוע מושלם אשר יצא לנו לנסות.

רמקול שקוע Shernan Pro V8 מקבל ציון מכובד של 9.2 מתוך 10

 

מילה אחרונה לסיכום הדירוג.

כל אחד מהרמקולים השקועים אשר נמצאים ברשימה מסוגל לבצע את עבודתו כהלכה, כולם מומלצים, איכותיים ובעלי מנעד צלילים יחסית רחב, כמו בכל דירוג, או רשימה ישנם כאלו מוצלחים יותר וכאלו אשר נותנים פחות תמורה בעד המחיר.

הבחירה ברמקול המתאים ביותר לנו תתבצע תוך כדי התחשבות בדרישות ההגברה בחלל הספציפי אותו אנו מעוניינים להגביר.

כאמור, כל הרמקולים ברשימה הם רמקולים שקועים איכותיים, אשר ההבדלים ביניהם מתאפיינים בכמה פרמטרים מהותיים;  איכות צליל, איכות הרכבה וחומרים, עוצמה, ולבסוף עיצוב וחדשנות.

לאחר חישוב פשוט של כל המשתנים הללו הגענו למסקנה שישנו מנצח גדול אחד ברשימה והוא ה-Sherman Pro המציע חידושים מעניינים, עיצוב מהפכני וסאונד מדהים ועצמתי.

 

[ לחצו כאן לקטלוג ומבצעי רמקולים שקועים – במחירים הטובים ביותר !  ]

מעוניינים שנציג מסאונד סנטר יחזור אליכם ?

מלאו את הטופס הבא ונציג מסאונד סנטר ישוב אליכם בהקדם !